Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelství
Dodavatel:Zopet
Cena:1999 Kč

Tmavě zelený pelech pro psy vyniká výraznou smaragdovou barvou, ale také kombinací použitých materiálů. Pelíšek pro psy snadno skloubí eleganci, praktičnost a kvalitu.  Materiál Pelíšek pro psa je ušitý z polyesteru. Funkčnost Pelíšek pro psa se skvěle hodí pro malé i velké pejsky. Díky obdélníkovému tvaru a praktickým rozměrům zde může odpočívat každý psí chlupáč. Pelíšek pro psa je vyplněný molitanovou drtí a potažený kvalitním čalounickým materiálem, který je dostatečně pevný a odolný vůči poškrábání. V případě ušpinění můžeme pelech vyčistit navlhčeným hadříkem a vhodným čističem nebo jej můžeme vyprat v pračce na 30°C. Pelíšek skvěle doplní malý polštářek, který získáte zdarma. 


 • Zopet Tender černý pelech pro psa na ZIP 130 x 110
  Zopet Tender černý pelech pro psa na ZIP 130 x 110

  Pelíšek pro psa není jen místem vhodným ke spaní a odpočívání. Je to místo, kam si pejsek může zalézt v případě, kdy nemá náladu na naši společnost. Pejsek si zde může..

  1599 Kč
 • Zopet Snug světle rezavý pelech pro psa 130 x 110
  Zopet Snug světle rezavý pelech pro psa 130 x 110

  Natáhnout se mezi měkké polštářky a popustit uzdu psí fantazii – to je snem každého pejska. Pohodlný hnědý pelíšek pro psa doslova láká k lenošení a sladkému..

  1999 Kč
 • Zopet Snug šedo-hnědý pelech pro psa 130 x 110
  Zopet Snug šedo-hnědý pelech pro psa 130 x 110

  Šedý pelíšek pro psa si oblíbíte nejen vy, ale i váš pejsek. Po dlouhé procházce si pejsek může odpočinout na měkkém polštářku a nerušeně se oddávat sladkým psím..

  1999 Kč
 • Zopet Snug šedý pelech pro psa 130 x 110
  Zopet Snug šedý pelech pro psa 130 x 110

  Natáhnout se mezi měkké polštářky a popustit uzdu psí fantazii – to je snem každého pejska. Pohodlný hnědý pelíšek pro psa doslova láká k lenošení a sladkému..

  1999 Kč
 • Zopet Blanket růžová deka pro psa s hvězdičkami
  Zopet Blanket růžová deka pro psa s hvězdičkami

  Dopřejte svému pejskovi pohodlné místečko k odpočinku. Hřejivá, měkoučká deka je přesně tím pravým pro každého chlupáče. Deka pro psa je vyrobena z fleecu. Deka je díky svým..

  199 Kč
 • Zopet Brown hnědá kukaň pro psa
  Zopet Brown hnědá kukaň pro psa

  Hledáte originální pelíšek pro vašeho chlupatého mazlíčka? Pelech pro psa ve tvaru kukaně vás zaujme na první pohled. Pelech pro psa je ušitý z fleecu. Tento chlupatý pelíšek pro..

  349 Kč© 2019 Granule, chovatelské potřeby.
slevy